KLASICKÁ MASÁŽ - masáž, ktorá prekrví organizmus, zlepšuje metabolizmus a odplavu odpadových látok z tela. Pri masáži sa do krvi uvoľňujú látky, ktoré zmierňujú bolesť a pozitívne ovplyvňujú psychiku.
HAVAJSKÁ MASÁŽ - masáž pri ktorej sa používajú mäkké a hlboké techniky. Táto masáž odstraňuje napätie vo svaloch, stimuluje krvný obeh a lymfatický systém, detoxikuje a s použitím horúcich lávových kameňov umocňuje pocity kľudu a pohody.
BREUSSOVA MASÁŽ - jemná energetická masáž po chrbtici ktorá má veľký relaxačný účinok.
MEDOVÁ MASÁŽ - masáž kde sa pracuje jemne s povrchom kože za použitia medu. Medová masáž využíva detoxikačné účinky medu na odstraňovanie usadenín a toxínov z tela.
ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ – (peeling, masáž, zábal), procedúra výborná na vyhladenie a skrášlenie pokožky, získanie dobrej nálady, odplavenie toxických látok a uvoľnenie stuhnutých svalov.
LYMFODRENÁŽNA MASÁŽ - jemná liečebná masáž ktorou sa pôsobí na lymfatický systém, zlepšuje jeho funkciu a tým urýchľuje odtok únavových a odpadových látok z tela.
KOZMETICKÁ LYMFODRENÁŽ – jemná lymfodrenážna masáž tváre a dekoltu. Táto masáž pôsobí na opuchy, váčky pod očami, zlepšuje napätie pokožky tváre a má veľký relaxačný účinok.
VÁKUOVÁ BANKOVÁ MASÁŽ – masáž sklenenými bankami v ktorých sa pomocou nahriateho vzduchu vytvára podtlak a ten spôsobí ich prisatie na pokožku. Táto masáž reguluje tok energie a krvi v tele a napomáha odplave škodlivín z tela.
REFLEXNÁ MASÁŽ CHODIDIEL – masáž, ktorá funguje na princípe stimulácie nervových zakončení (ktoré prislúchajú určitým orgánom v tele) na chodidlách.
ORIENTÁLNA OLEJOVÁ MASÁŽ CHODIDIEL – je to spojenie čínskej, indickej a thajskej masáže. Táto jemná masáž obnovuje zdravie a navodzuje pocit pohody.
INDICKÁ MASÁŽ HLAVY - masáž hlavy, ramien a šije pre maximálnu relaxáciu a uvoľnenie.
MASÁŽ HORÚCIMI LÁVOVÝMI KAMEŇMI – príjemné teplo lávových kameňov ovplyvňuje energetické dráhy v tele, uvoľňuje zatuhnuté svaly a blahodarne pôsobí na myseľ.
MÄKKÉ TECHNIKY – jemné techniky, ktoré ovplyvňujú reflexné zmeny v podkoží a vo svaloch s cieľom zníženia bolestivosti a svalového napätia.
TEPELNÁ TERAPIA - ZÁBALY – rašelinový a parafínový zábal. Zábaly prehrievajú, uvoľňujú svaly a kĺby, používajú sa pri liečbe suchým teplom.
SEGMENTOVÁ REFLEXNÁ MASÁŽ – je to masáž po segmente (stavcoch chrbtice) a využíva reflexné zóny ľudského tela. Táto masáž je zameraná na uvoľnenie a okamžitú úľavu od bolesti, spazmov chrbta, bolesti hlavy, pri únave a preťaženosti.
TEPELNÁ TERAPIA/ZÁBALY – čokoládový, rašelinový, parafínový a zábal zo včelieho vosku. Zábaly prehrievajú, uvoľňujú svaly a kĺby, vyhladzujú, skrášľujú a vyživujú pokožku.
UŠNÉ SVIEČKY – pracujú na princípe komínového efektu, čím vyťahujú z uší mazové zátky a nečistoty. Riešia problém upchatých ušných, nosných i čelných dutín, nedoslýchavosť, vyrovnávajú tlak v ušiach, zmierňujú migrény a posilňujú imunitný systém.
DETOXIKAČNÁ VANIČKA – pracuje na základe elektrolýzy. Elektródy prístroja vytvárajú bioenergiu, ktorá regeneruje a upevňuje fyzickú a psychickú odolnosť a navodzuje pocit pohody. Mazové žľazy i reflexné zóny na chodidlách ponorených vo vaničke reagujú na elektromagnetické pole, ktoré pozitívne pôsobí na naše zdravie a spôsobuje uvoľňovanie toxínov z tela.
BUBLINKOVÁ MASÁŽ CHODIDIEL – povzbudzujúca a osviežujúca bublinková masáž pre unavené chodidlá.
TERAPIA PRÍSTROJOM CHI – zvyšuje životnú energiu, povzbudzuje krvný obeh, posiluje imunitný systém, napomáha tráveniu a látkovej výmene, detoxikuje organizmus. Harmonizuje energiu, posiluje auru a uvoľňuje blokátory energií. Uvoľňuje svalstvo, napne tkanivá a šľachy, predlžuje a odbremeňuje chrbticu, regeneruje platničky.